Uudised
Klubi
Kyokushinkai
Treeningud
Õppematerjalid
Pildigalerii
Kontakt
Viited

Tule treenima - ootame oma treeninggruppi uusi liikmeid

Ootame Kyokushin Karate treeningule kõiki karatehuvilisi hoolimata vanusest või varasemast kogemusest. Treeningute ajakava vaata siit: http://www.heitai.hiidlane.ee/index.php?idc=101100410001000 

Nooremaealistele pakuvad kindlasti huvi võitlustehnikad, mille läbi paraneb füüsiline vorm, kasvab enesekindlus ja tekib lugupidmine kaaslaste ning ümbritseva vastu. 

Vanematele on aga huvitav pigem harmoonia leidmine vaimse ja füüsilise külje vahel. Kyokushin Karate pakub võimalusi arendada enda füüsilist külge ka neil, kes juba keskeas ning soovivad hoida või prandada oma liikuvust, painduvust ja kehalist vastupidavust. 

Samuti on oodatud kõik need, kel varasemalt kokkupuuteid mistahes teise võitlusviisiga. Tihti toimub areng just läbi erinevate stiilide sünteesimise. 

Klubil HEITAI on oma ajaloo jooksul olnud pidevalt kõigis vanuseklassides Eesti tipptasemel harrastajaid. On võidetud ja oldud esikolmikus nii vabavõitluse(KUMITE), kui ka võitlustehnikate esitmise(KATA) kategoorites, tütarlaste-, poiste- ja täiskasvanute arvestuses. Samuti võetkse iga nelja aasta järel osa Maailma Meistrivõistlustest Kyokushinkai Karate`s. 

Klubi osaleb mitu korda aastas üleeestilistes laagrites ja korraladab ka ise igaastaselt suvelaagri, mis sel suvel leidis aset Kaleste rannas ning pakkus rannaliival, vees ja metsasamblal toimunud treeningutega põnevust kõigile osalejatele. 
Järgmine sündmus

Seminarid ja laagrid

Võistlused